Home / Wsbets Bonus / Wsbets 500 TL Bonus

Wsbets 500 TL Bonus

2012 yılı itibari ile faaliyet göstermeye başlayan sitelerden bir tanesi olarak bilinen Wsbets, aynı zamanda Curaçao lisansını kullanır. Bahis içeriklerine ilgi duyan kullanıcılar, belirtilen sitede bulunan birbirinden farklı oyun alternatifleri ile kazanmaya başlayabilirler. Media Enterainment N.V bünyesinde hizmet veren kuruluş, her zaman üyelerin yüksek kazanç sağlamalarına ve site içerisinde keyifli vakit geçirmelerine fırsat tanır. Wsbets 500 TL bonus nedir ve nasıl kullanılır merakında olan kişilerin ise kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekir.

  • Bireylerin Wsbets sayfasına üye olabilmek adına 18 yaşından büyük olmaları, temel kurallardan bir tanesidir.
  • Kayıt formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması ve tüm bilgiler aktarıldıktan sonra aktivasyon sağlanması gerekir.
  • Bonusları kullanabilmek adına ise yatırım işlemi sağlamak ve gerekli tüm koşulları yerine getirmek önemlidir.

Kullanım Süresi Ve Avantajları

Site içerisinde yeni üyelik oluşturan bireylere sunulan bonus sayesinde, bireyler yatırımlarından daha fazla gelir elde edebilirler. Wsbets 500 TL bonus kapsamında hesaba en az 100 TL yatırmak yeterlidir. %50 oranında bonus sunan site içerisinde, kazanmak adına kullanıcılar yatırımlarını daha fazla arttırabilirler.

Çevrim şartları: Yatırım kuralı dışında üyelerin aynı zamanda çevrim şartlarına da dikkat etmeleri gerekir. Hesaplarına para yatıran kullanıcılar 1 kez 1.30 oranında çevrim yapmak zorundadırlar. Belirtilen işlemin sağlanmasından sonra, bonus hesaba aktarılır. Nakit olarak hesaptan çekilebilmesi için ise 1.80 oranında kupon oluşturmak ve en az 9 kez çevirmek zorunludur.

WsBets’e Üye OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir