Home / Wsbets Bonus / Wsbets  Bonusları

Wsbets  Bonusları

Piyasanın en kazandıran sitelerinden bir tanesi olan Wsbets, 2012 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Sanal uygulamalara ilgi duyan bireyler, siteye giriş yaparak ilk günden itibaren kazanmaya başlayabilirler. Curaçao lisansına sahip adresin, lisans numarası ise 5536/JAZ olarak bilinir. Sayfa hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen bireyler, müşteri hizmetleri ile görüşebilirler. Wsbets bonusları nelerdir diye merak eden kullanıcıların ise siteye üyelik oluşturmaları zorunludur.

  • Bonuslar hesapların en iyi şekilde değerlendiren üyelere, yüksek kazançlar sağlar.
  • Bonus kurallarından daha fazla çevrim şartlarına dikkat etmek gerekir.
  • Üyelik oluşturan bireyler, bonuslar kategorisini inceleyerek güncel kampanyalardan ilk önce haberdar olabilirler.
  • Özellikle ilk üyelik promosyonları, hesaplarını yeni açan bireylerin siteye alışmaları açısından son derece faydalıdır.

İlk Üyelik Bonusları Ve Yatırım Kampanyaları

Wsbets sitesinin diğer bonuslarından bahsetmeden önce, ilk olarak hoş geldin kampanyasını incelemek gerekir. 500 TL’ye kadar promosyon sunan kampanya içerisinde hesaba en az 100 TL yatırmak yeterlidir. Wsbets bonusları içerisinde en avantajlısı olan promosyon, hem spor hem de casino içeriklerinde değerlendirilebilir.

Yatırım bonusları  avantajları: Oyun sitelerine yeni alışan ve maddi kayıplar veren bireyler açısından, yatırım bonusları kayıpların yeniden kazanılmasına destek verir. Wsbets içerisinde bulunan %20 ve %30 oranlarındaki yatırım kampanyaları sayesinde kişiler, kullandıkları ödeme yöntemleri sayesinde ekstra kazanç elde edebilirler. Bu durum site içerisinde daha fazla vakit geçirmelerine yardımcı olur.

WsBets’e Üye OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir