Home / Wsbets Bonus / Wsbets  İlk Üyelik Bonusu

Wsbets  İlk Üyelik Bonusu

Wsbets, kazandırma fırsatları fazla olan sitelerden bir tanesidir. 2012 yılında kurulan ve kolay bir tasarıma sahip olan adres içerisinde, oyunlardan kazanmak ve yatırım yapmakta son derece pratiktir. Curaçao lisansının kullanıldığı sitede kazanmak isteyen adayların, üyelik oluşturduktan sonra kampanyaları incelemeleri faydalıdır. Wsbets ilk üyelik bonusu, acemi kullanıcılara verilen bir fırsattır.

  • Belirtilen kampanya üyelere tek seferlik verildiği için 30 günlük kullanım süresi içerisinde, en iyi şekilde değerlendirmek gerekir.
  • İlk üyelik bonusu alan bireyler, bonuslarını nakite çevirmeden önce çevrim şartlarına uymak zorundadırlar.
  • Kampanya detayları hakkında canlı destek birimi üyelere bilgilendirme sağlar.

500 TL Kazanma Fırsatı Ve Çevrim Şartları

Wsbets sitesinin ilk üyelik bonusu sayesinde kullanıcılar 500 TL kazanabilirler. Toplamda alınan 500 TL sayesinde ise oyunlardan yararlanmak daha keyifli bir hale dönüşebilir. Wsbets ilk üyelik bonusu kazanabilmek adına hesaba en az 100 TL yatırılması yeterlidir. Yatırımlarına göre kazanma şansları artan kişiler, böylelikle sayfada daha uzun süre vakit geçirebilirler.

Çevrim şartları: Siteye üyelik oluşturan bireylerin en az 1.80 oranında kupon oluşturmaları ve yatırımlarını bahis içeriklerinde değerlendirmeleri zorunludur. Belirtilen kampanya hesaba otomatik olarak tanımlanır. Bireyler, oyunlarda en az 9 katına kadar çevrim yaptıklarında, bonuslarını nakit olarak çekme fırsatı bulabilirler. Üyeler bonuslarını tek seferde kullandıklarında yatırımları 3 ya da 4 kat daha değerli hale gelir.

WsBets’e Üye OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir