Home / Wsbets Giriş / Wsbets Ödeme Yöntemleri

Wsbets Ödeme Yöntemleri

Kullanıcı memnuniyeti odaklı hareket eden sayfalardan bir tanesi olan Wsbets, 2012 yılında hizmet vermeye başlamış olsada son dönemde daha popüler hale gelmiştir. Sanal uygulamaları seven bireylerin sıklıkla ziyaret ettikleri site içerisinde kazanma şansı son derece yüksektir. Media Enterainment N.V bünyesinde hizmet vermesi, bireylerin adrese daha kolay bir şekilde güvenmelerine yardımcı olur. Curaçao lisansının bulunması ve lisans numarasının ise 5536/JAZ olması kaliteli hizmet sunulmaya çalışıldığının bir kanıtıdır.

  • Wsbets ödeme yöntemleri ise aktif olarak oyunlardan yararlanmak isteyen bireylerin bilmeleri gereken hizmetlerdir.
  • Ödeme yöntemlerinde günlük kullanım tutarlarına ve kullanıcı bilgilerini koruyup korumadığına dikkat etmek gerekir.
  • Üyelik oluşturan bireyler, Wsbets sitesinde ana ekranda bulunan “ödeme yöntemleri” birimi sayesinde tüm para aktarım işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Para Yatırma Ve Çekme Tutarları

Kullanıcılar, Wsbets sayfasındaki para yatırma ve çekme limitlerini öğrendiklerinde, yatırımlarını da arttırabilirler.

Cepbank: Yatırım seçeneği olarak Cepbank kullanan üyeler, günlük minimum 20 TL hesaplarına aktarım yapma hakkına sahiplerdir.

Paysafe: Ön ödemeli kart olarak Paysafe tercih eden kullanıcılar, günlük en düşük 25 euro yatırabilirler.

Astropay: Hesap bilgilerini koruyan Astropay’ı seçen bireylerin ise gün içerisinde alt limit olarak 10 dolar aktarım yapmalarına izin verilir.

Banka havalesi: Sitede kullanan en yaygın ödeme yöntemlerinden bir tanesi olup, üyelerin havale sayesinde en az 500 TL yatırmalarına izin verilir. Wsbets ödeme yöntemleri kapsamında belirtilen havale sayesinde hesaptan en az 100 TL çekilebilmesi de mümkündür.

WsBets’e Üye OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir